Regulamin1. Niniejszy regulamin koreśla warunki korzystani z serwisu/portalu umożliwjącego odnalezienie numeru telefonu.
2. Serwis - portal internetowy działający pod domenę ksiazkatelefoniczna.com.pl którego właścicielem jest w/w firma
3. Usługa świadczona przez serwis polega na wyszukiwaniu i generowaniu raportu dotyczącego informacji na temat wyszukiwanej osoby.
4. Cena zakupu 1 raportu to 31 gr. Kupując kod umożliwiający pobieranie danych otrzymujemy dostęp do możliwośći pobrania 100 raportów w cenie 30,75 zł z vat. Kod nie traci ważności i może być używany ponownie przy kolejnych wyszukaniach.
5. Użytkownik korzystający z serwisu oświadcza, że zna jego funkcjonalność i w pełni ją akceptuje
6. Serwis jest narzędziem przeszukującym zasoby internetu w poszukiwaniu danych dotyczących wskazanej osoby
7. Przeszukując internet serwis ksiazkatelefoniczna.info generuje raport zawierający wszystkie informacje jakie udało się znaleźć na temat szukanej osoby.
8. Serwis korzysta z własnej infrastruktury i baz ale i również baz zewnętrznych oraz dostępu do portali internetowych takich jak Facebook.com vk.com Google PLUS i inne poprzez API
9. Serwis przeszukuje dane zawierające takie informacje jak wykształcenie, miejsce zamieszkania, miejsce pracy, numer kontaktowy korzystając z dostępów na który dany użytkownik wyraził zgodę. Rapor może zawierać wszystkie te informacje ale w przypadku braku zgody może nie uzyskać dostępu do wszystkich danych.
10. W sprawach pytań i reklamacja prosimy o kontakt z formularza kontaktowego
11. Obsługę płatności w serwisie prowadzi firma Cashbill S.A.Szukamy numerów z sieci:


Copyright © 2017 ksiazkatelefoniczna.com.pl | All rights reserved
Sprawdź kto dzwonił na Infonumer